The Board of 2019-2020

PresidentCisca Baarspresident@maassac.nl
Vice-PresidentBrechje Peelenvicepresident@maassac.nl
TreasurerGuus Krolltreasurer@maassac.nl
SecretaryJanna Sulivansecretary@maassac.nl
Chief Operatin Officer (COO)Daniëlle van den BerkCOO@maassac.nl
Climbing CommissionerNils Stolkclimbingcommissioner@maassac.nl

 

 

 

 

 

2018-2019

PresidentMatthias Mertes
Vice-PresidentTrijntje van der Hoeven
Treasurer (1st semester)Enrico Wegner
Treasurer (2nd semesterLuke Carter
SecretaryLynn Mulder
Climbing CommissionerNora Andelfinger

2017-2018

PresidentHannelieke Weener
Vice-PresidentMiriam Saso
TreasurerSijtze Bokslag
Secretary (1st Semester)Mariël Steinmeijer
Secretary (2nd Semester)Tristan van der Linden
Climbing CommissionerHannah Müller

2016-2017

PresidentPieter van Zundert
Vice-PresidentAstrid Witters
TreasurerAleksandra Smuda
SecretaryDominika Oliwia Gasiorek
Material CommissionerConrad Füllekrug

 

11/2015-9/2016

PresidentSophie Nostroj
TreasurerAnna Strumia
SecretaryMyrna van Wolven

 

1/2015-11/2015

PresidentSophie Nostroj
TreasurerAnna Strumia
SecretarySaskia Pluster

 

1/2014-11/2014

PresidentRuth de Weert
Vice-PresidentOlivia Lamers
TreasurerJulian Peters
SecretaryKelly Houben
Climbing CommissionerSytze Rensma
Material CommissionerHannah Ellerbroek

 

9/2013-1/2014

PresidentRuth de Weert
Vice-PresidentIanthe de Jong
TreasurerJulian Peters
SecretaryKelly Houben
Climbing CommissionerSytze Rensma
Material CommissionerHannah Ellerbroek

 

1/2013-9/2013

PresidentKoen Friederich
TreasurerFelix Johne
SecretaryHanneke Rensma
Lustrum CommissionerChris Römer
Material CommissionerMelisa Borg

 

9/2012-1/2013

PresidentKoen Friederich
Vice-PresidentElise van Dijk
TreasurerFelix Johne
SecretaryHanneke Rensma
Lustrum CommissionerChris Römer
Material CommissionerMelisa Borg

 

Bestuur februari 2013 – september 2013
VoorzitterOliver de Wolf
Vice-voorziterAnna Rink (geroyeerd in 2014)
PenningmeesterChristoffer Nohl
SecretarisRianne Kliest
MateriaalcommissarisMarkus Laubach
Bestuur september 2012 – februari 2013
VoorzitterOliver de Wolf
Vice-voorziterJan Hoffmann
PenningmeesterChristoffer Nohl
SecretarisRianne Kliest
MateriaalcommissarisMarkus Laubach
Bestuur oktober 2011 – september 2012
VoorzitterJesse Rijks
Vice-voorzitterMax Beckmann
PenningmeesterNicole Soons
SecretarisRenée de Groot
Bestuur januari 2011 – oktober 2011
VoorzitterDaphne Schoenmakers
PenningmeesterMarijn Edelenbosch
SecretarisIrene Engelen
KlimcommissarisJonas Hummel
Bestuur oktober 2010 – januari 2011
VoorzitterDaphne Schoenmakers
Vice-voorzitterIrene Engelen
PenningmeesterMarijn Edelenbosch
SecretarisMaaike Kesting
KlimcommissarisSjoerd Hooymans
Bestuur januari 2010 – oktober 2010
VoorzitterSusanne Doomernik
PenningmeesterMarijn Edelenbosch
SecretarisMaaike Kesting
KlimcommissarisSjoerd Hooymans
Bestuur 2009 – januari 2010
VoorzitterMatthijs Cluitmans
SecretarisSusanne Doomernik
PenningmeesterKrishan Boere
Bestuur 2008-2009
VoorzitterMarleen Everink
Vice-voorzitterTina Miedtank
PenningmeesterDaniel Claes
SecretarisWimala van Iersel
KlimcommissarisMeta van der Kant
NSK-commissarisJoris Renckens
Bestuur 2007-2008
VoorzitterDavid Bacci
PenningmeesterRick Bruijnzeels
KlimcommissarisMichael Ummels
Bestuur 2006-2007
VoorzitterSebastiaan Muller
SecretarisRenske Dekkers
PenningmeesterSanne van der Zwaan
KlimcommissarisMarkus Wächter
Bestuur 2005-2006
VoorzitterHélène Seibert
Vice-voorzitterDarja Hardenveld
SecretarisLaura Steinbusch
PenningmeesterMartine Rouweler
MateriaalcommissarisDarja Hardenveld & Laura Steinbusch
Bestuur 2004-2005
VoorzitterEva Greiner
Vice-voorzitterHeleen Brower
SecretarisRik Boss
PenningmeesterJaakko Kooroshy
MateriaalcommissarisNynke Lie
Bestuur 2003-2004
VoorzitterIlona Punt
Vice-voorzitterMark Punt
SecretarisFloor Verhoeven
PenningmeesterRandall Leong
MateriaalcommissarisMark Punt
Bestuur 2002-2003
VoorzitterBoris Klingenberg
Vice-voorzitterArhur de Beaumont
SecretarisPieter van der Heijden
PenningmeesterJaap Bovens
MateriaalcommissarisElise Zeijp
Bestuur 2001-2002
VoorzitterVictor Burger
Vice-voorzitterSanne Loijens
SecretarisRembrandt Puijker
PenningmeesterSjoerd Boonstra
MateriaalcommissarisBram Peters
Bestuur 2000-2001
VoorzitterMaartje Schaap
Vice-voorzitterKim Heijnen
SecretarisJohan Sinnema
PenningmeesterDaan Kok
MateriaalcommissarisLéon Bonhomme
Bestuur 1999-2000
VoorzitterNicole van den Hout
Vice-voorzitterDésirée Janssen
SecretarisSaskia van Danzig
PenningmeesterEvert Bovens
MateriaalcommissarisPomme Termond
Bestuur 1998-1999
VoorzitterIris Amptmeijer
Vice-voorzitterFraukje van Dijk
SecretarisMelanie Bijwaard
PenningmeesterEva Rinia
MateriaalcommissarisMichiel Heynen
Bestuur 1997-1998
VoorzitterJoep Bovens
Vice-voorzitterWouter Henneman
SecretarisDaniëlle Broer & Veronique Moulaert
PenningmeesterAbel Schooleman & Marike Hendriks
MateriaalcommissarisIdwine van der Blij
WeekendcommissarisHeske Ausum
Bestuur 1996-1997
VoorzitterMoniek Steenis
SecretarisTineke de Munnik
PenningmeesterFloor Perquin
MateriaalcommissarisSuzanne Veeken
WeekendcommissarisAuke van Mierlo & Noëmi Nijsten
Bestuur 1995-1996
VoorzitterAnnemarie Opsteen
SecretarisSaskia Onvlee & Dennis Straathof
PenningmeesterDennis Straathof
MateriaalcommissarisSuzanne Mol
WeekendcommissarisNynke Schilder & Susanne van Tuijl
Algemeen BestuurslidRob Siebel
Bestuur 1994-1995
VoorzitterRemi Nout
SecretarisBrigitte Roeten
PenningmeesterIngrid Kremers
MateriaalcommissarisMarieke van Dijk
Weekendcommissaris algemeenSaskia Langwehr
Weekendcommissaris financieelThomas Mittelmeijer
Bestuur 1993-1994
VoorzitterWillem Vertappen
SecretarisMarieke van Wier
PenningmeesterPetra Kleijn
MateriaalcommissarisPatricaia Hertog
WeekendcommissarisMagreet de Ruijter
Bestuur 1992-1993
VoorzitterEdwin Coenen
SecretarisWillem Verstappen
PenningmeesterEsther Strijk
MateriaalcommissarisMark Droogers
WeekendcommissarisAnneke Kwak & Marc Paul Welters
Bestuur 1991-1992
VoorzitterSimone Schellekens
SecretarisMarc Paul Welters
PenningmeesterCaspar Vredenbregt
MateriaalcommissarisFranziska Gassmann
WeekendcommissarisArdy Quaedackers & Florine van Overveld
Bestuur 1990-1991
VoorzitterHans Kerkhof
SecretarisHelma Senden
PenningmeesterEugenie Mom
MateriaalcommissarisRobert van Herwerden
WeekendcommissarisEls Groot & Simone Schellekens
Bestuur 1989-1990
VoorzitterDaan Flapper
SecretarisJan Konijnenburg
PenningmeesterJoan Oosterhof
MateriaalcommissarisRon Langenveld
WeekendcommissarisHennie van Bavel & Eveline van den Nieuwenhuizen
Bestuur 1988-1989
VoorzitterPaul Dobbelaar
SecretarisGerda op ‘t Veld
PenningmeesterHans Snijders
MateriaalcommissarisPeter van der Putten
WeekendcommissarisMargitta Kampman
Bestuur 1987-1988
VoorzitterPaul Dobbelaar
SecretarisGerda op ‘t Veld
PenningmeesterHans Snijders
MateriaalcommissarisPeter van der Putten
WeekendcommissarisMargitta Kampman
Bestuur 1986-1987
VoorzitterGeert-Jan van der Heyden
SecretarisLinda Camps
PenningmeesterJoost Janssen
MateriaalcommissarisMarie Louise Coenen
WeekendcommissarisPaul Dobbelaar
Commissaris SKIErna Burg
Bestuur 1985-1986
VoorzitterJosephine de Zwaan
SecretarisLinda Camps
PenningmeesterBert Schilte / Joost Janssen
MateriaalcommissarisTanja Merkelbach
WeekendcommissarisWillem Elzinga